Keanu Reeves’in Kendine Yazık Ettiği Film: John Wick

Uzun zamandır sinemalarda göremediğimiz Keanu Reeves son filmi John Wick ile çıktı karşımıza.Matrix serisi ile gönlüme taht kuran Keanu Reeves’ın ayrı bir yeri vardır bende.Yeni filminin çıktığını görünce merakla izlemeye koyuldum.

Tabi filmi izlemeden önce film hakkında yapılan yorumlara ve eleştirilere bakmadan edemedim.Film hakkında epey iyi yorum vardı ve fragmanı izlediğimde bende aynı izlenime kapıldım.Aksiyon filmlerini oldum olası sevmişimdir zaten.Bir de İMDB puanı 7.2 olunca “e bu film kaçmaz” dedim kendi kendime.

Film başladı.John Wick eski bir tetikçidir ve sevdiği kadınla evlendikten sonra bu işleri bırakmıştır.Tabi kadın daha sonra ne olduğunu ben de anlayamadım ama ölüyor.Kadının ölmeden önce hediye ettiği bir köpeği var John Wick’in.Ve tabi eski model bir fiyakalı bir arabası.

Rus milyarderin salak mı salak bir oğlu var ve bu çocuk John Wick’in evine gece baskın yapıp köpeğini öldürür ve arabasını çalar.Aksiyon da bundan sonra başlar zaten ve John Wick intikam almak için birçok kişiyi katleder.

Filmin ana konusu bu.Açıkçası bana çok basit geldi.Aksiyon sahnelerini de hiç beğenmiş değilim.İnanın son zamanlarda bir film izlerken ilk defa sıkıldım diyebilirim.

Paylaşmak güzeldir :Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Burak

1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla 1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla1989 yılının Kasım ayında doğan yazar bla bla bla

1 Response

  1. Burak diyor ki:

    Güzel beğendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir